Historia kołem się toczy.

20:22 19 Komentarze
Historia kołem się toczy. Przeszłość zawsze będzie Cię prześladować. Potwór pozostanie potworem do końca swoich dni. Właściwie te trzy zdania definiują cały charakter Obsesji Nory Roberts.

Czarne charaktery też mają swoje jasne strony...

20:07 6 Komentarze
Czy istnieje lepsze doświadczenie niż pierwsza miłość przeżywana w szkole średniej? Zauroczenie, motyle w brzuchu, przyspieszone bicie serca. Nic nie uskrzydla tak jak stan zakochania.

Niepewność jest przekleństwem...

19:46 2 Komentarze
Niewiedza jest błogosławieństwem, a niepewność przekleństwem. — Ove Løgmansbø

Błyskawiczny przepis na Australię.

19:32 14 Komentarze
25 tysięcy kilometrów. 500 x zupka chińska. 10 kg ryżu. 10 kg makaronu. 120 dni. 50-stopniowe upały. 5 osób. 27-letni bus. Czyli przepis na Australię.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej....

22:11 25 KomentarzeNieustający tłok, gwar i szał zakupów. Miliony list: kupić, zrobić, ugotować, upiec, posprzątać, ogarnąć…  itd. Choinka, ozdoby, kompot, rodzina, mróz i śnieg, to rzeczy, z którymi większość z nas kojarzy święta. A co by było gdyby tak odwrócić świat do góry nogami i jeść kolację wigilijną w trzydziestostopniowym upale siedząc w cieniu palm i popijając schłodzonego szampana?

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

21:47 12 Komentarze
18 listopada 2016 roku do polskich kin trafił jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku (przynajmniej dla miłośników magicznego świata czarodziejów!). W internecie zawrzało! Pojawiły się miliony komentarzy, recenzji, krytycznych uwag, zdjęć, tweetów itd. Jednak, oprócz tych wszystkich kinowych atrakcji, rynek wydawniczy zapełnił się świeżutkimi publikacjami albumów i książek poświęconych Newtowi Skamanderowi i jego Fantastycznym Zwierzętom. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać, przed zakupieniem przynajmniej części, a oto niektóre z nich:

Rozwiązanie konkursu!

21:00 1 Komentarze

Z drobnym (wcale nie planowanym) opóźnieniem, nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu! Dziękuję za wszystkie zgłoszenia i gratuluję wspaniałych pomysłów, jednak osobami, które podbiły serca jury swoimi wyborami są: