O mnie

08:21 0 Komentarze

Favouread to blog literacki, o książkach, które pochłaniam niczym mój pies ciasteczka. Znajdziecie tu recenzje, kartki z pamiętnika (którego nie prowadzę), ciekawostki, na które natrafiłam i wiele innych inicjatyw, które chodzą mi po głowie nie dając spać!

Nathaniel Hawthorne powiedział kiedyś: „Coś co się łatwo czyta, bardzo trudno napisać", miał całkowitą rację!

Większości z nas mówienie o sobie przychodzi trudno, tak przynajmniej jest ze mną. Może nie tyle z nieśmiałości, co raczej z wątpliwości o to co napisać. Mogłabym zanudzić Was bajeczkami pod tytułem  „Z życia Panny Joanna", ale to przecież nie o to chodzi! W związku z tym będzie krótko, zwięźle i na temat :)

Imię: Joanna

Edukacyjnie: studentka filologii angielskiej, specjalizacja tłumaczeniowa, pasjonatka języka hiszpańskiego (i wielu innych)

Zawodowo: korepetytorka i ... blogerka (bez dochodowo!) 

Prywatnie: miłośniczka słodyczy, dobrych filmów i seriali, marzycielka, zapalony piekarz, pisarka amatorka (tak dla siebie, do szuflady, a czasem i dla Was), pasjonatka języków obcych, wielbicielka Harry'ego Pottera.

Ulubione: Nie jestem w stanie wybrać jednej ulubionej książki, filmu, serialu, rodzaju ciasteczek czy czegokolwiek innego. Z tym wybieraniem to tak, jakbyście musieli wybrać swój ulubiony włos na głowie...