KONKURS !!!

14:54 9 Komentarze

Nareszcie nadszedł upragniony dzień, w którym będę mogła podzielić się z Wami moją miłością do twórczości J.K. Rowling i Harry'ego Pottera, oraz w którym posypią się nagrody! W związku z premierą Fantastycznych Zwierząt, głównym tematem konkursu będą magiczne zwierzęta :)
Tak więc, nie przedłużając. 

ZADANIE KONKURSOWE:


Napisz kilka zdań o tym jakie magiczne zwierzę ze świata Harry'ego Pottera chciałbyś mieć i uzasadnij swój wybór.  Wypowiedź umieść w komentarzu pod tym postem wraz ze swoim adresem e-mail. Tekst nie powinien przekraczać 1500 znaków (około pół strony A4). 
* Nie wymagam tego, jednak miło byłoby, gdybyście polubili stronę The Books in the Rye na Facebooku, bądź dołączyli do grona obserwatorów bloga.

 Jury konkursu: Panna Joanna oraz moja najukochańsza Panna K.

REGULAMIN:
  • Organizator: Panna Joanna (autorka bloga www.the-books-in-the-rye.blogspot.com).
  • Konkurs trwa: Od niedzieli 27 listopada 2016 do soboty 3 grudnia 2016 do godz. 23:59.
  • Zwycięzcy: jury składające się z dwóch osób wybierze dwie najciekawsze wypowiedzi, których autorzy zostaną nagrodzeni. 
  • Wyniki: Ogłoszenie wyników odbędzie się w niedzielę 4 grudnia.
  • Nagroda: każdy zwycięzca otrzyma jedną z dwóch zaplanowanych nagród (w komentarzach możecie umieszczać swoje preferencje). Jednak zastrzegam sobie prawo do rozlosowania nagród, jeśli zwycięzcy zdecydują się na tę samą nagrodę.
  • Uczestnikiem konkursu zostaje osoba udzielająca odpowiedzi na pytanie konkursowe, w formie pisemnej, w komentarzu pod tym tekstem.
  • Koszt wysyłki nagród ponosi organizator. W celu sprawnego przebiegu wysyłki, zwycięzca powinien zgłosić się najpóźniej 6 grudnia 2016 roku. Jeśli zwycięzcy się nie zgłoszą, ich wypowiedzi zostaną zdyskwalifikowane, a jury wybierze nowych zwycięzców.
  • Przystępując do konkursu, akceptujecie jego regulamin i wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jedynie na potrzeby obecnego bloga. 
 Zapomniałabym o najważniejszym, a mianowicie nagrodach!
Nagrodami z konkursie są:
  • książka Harry Potter i Przeklęte Dziecko (oprawa broszurowa) 
  • plakat przedstawiony poniżej.*

* Plakat przybył z zagranicy, dlatego widoczne są na nim drobne uszkodzenia.

Życzę udanej zabawy i powodzenia! Już nie mogę się doczekać czytania Waszych wspaniałości ;)

9 komentarze

Skomentuj
28 listopada 2016 11:10 delete

Od zawsze marzyłam o tym, by mieć tylko jedno zwierzę (a właściwie ptaka) i bynajmniej nie jest to Feniks. Myślę, że już się domyślasz, że chciałabym sowę. Białą, piękną i tajemniczą, która w chwilach rozpaczy otoczyłaby mnie skrzydłami i sprawiła, że otaczający świat wydałby się mniej przerażający... Czyż rzeczywistość oglądana przez cieniutką firankę z białych piórek może być zła? Czy płacz, żal i rozpacz nie brzmią ciszej gdy tłumi je bicie serca sowy tuż przy twoim uchu? Czy hipnotyzujące spojrzenie złotych oczu nie działa niczym kompres na zranioną duszę? Tak, pragnę sowy i już teraz zaklinam rzeczywistość utrwalając jej wizerunek gdzie się da.
Pozdrawiam!
lustro.rzeczywistosci@gmail.com

Odpowiedz
avatar
Panna Joanna
AUTOR
28 listopada 2016 14:15 delete

Wiem co masz na myśli :)
Oby konkurencja odrobinę wzrosła, bo jak nie to obie nagrody mogą trafić w twoje ręce :)

Odpowiedz
avatar
30 listopada 2016 17:35 delete

Wszyscy mogli by wybrać najbardziej nierzeczywiste zwierzęta. Testrale, hipogryfy, feniksy... A ja będę wierna swojej miłości. Kotom! Bardzo chciałabym mieć kuguchara. Czyż nie byłoby piękne życie, kiedy byśmy mieli swój własny, domowy i kochany wykrywacz podejrzanych osób? Albo kiedy byśmy zabłądzili, taki kotowy GPS? Świat byłby po prostu lepszy, kiedy miałabym u boku zwierzę równie inteligentne i niezależne jak ja. Po prostu marzenie!

Odpowiedz
avatar
30 listopada 2016 17:36 delete

Jeszcze mail:
kissix72@gmail.com

Odpowiedz
avatar
Panna Joanna
AUTOR
30 listopada 2016 18:02 delete

Doceniam klasykę, tę przy wyborze pupilków również! ;) Myślę, że Krzywołap też połasiłby się na nową właścicielkę!

Odpowiedz
avatar
Anes Black
AUTOR
1 grudnia 2016 20:59 delete

Komentuję, żeby nie zgubić. Zaraz się rozpiszę!

Odpowiedz
avatar
iGraGitara
AUTOR
1 grudnia 2016 21:01 delete

Hm, ciężko mi się rozstać ze światem Harry'ego, więc łakomie pochłaniam wszystkie skrawki, które pani Rowling nam dopowiada. Bardzo ciekawa jestem tego co się obecnie dzieje u Harry'ego i czy ktoś odwiedza grób Severusa, ale i historią z przełszości nie pogardziłam i na "Fantastyczne Zwierzęta" oczywiście poszłam.
Jeśli chodzi o odpowiedźna pytanie konkursowe, to nie mogę się do końca zdecydować. Waham się pomiędzy Żmijoptakiem i Pikującym Lichem. Pierwszy z nich zachwyca mnie dlatego, że potrafi elastycznie zmieniać kształt, dopasowując się do przestrzeni, jaką ma. Jego mieszkanie nigdy nie będzie dla niego za ciasne - zazdroszczę mu tego! ;)
Drugi z kolei jest przerażająco zachwycający głównie ze względu na to, czym się żywi i jakie właściwości ma jego jad. Pikujące Licho chyba jednak wygrywa na mojej liście, bo bardzo często marzę o tym, żeby mieć odrobinkę jego jadu, który posłużyłby do wymazania złych wspomnień...
Mój adres: igragitara@op.pl
Pozdrawiam!

Odpowiedz
avatar
iGraGitara
AUTOR
1 grudnia 2016 21:04 delete

A, zapomniałam o ewentualnej nagrodzie. Jeśli miałabym wygrać, to wolałabym książkę. Plakatu nie mam gdzie zawiesić, bo wszystkie ściany są zastawione przez regały :(

Odpowiedz
avatar
Astra Black
AUTOR
3 grudnia 2016 21:03 delete

Ja choć lubię koty, psy czy ptaki, a magiczne byłyby jeszcze cudowniejsze, to sama chciałabym mieć zgoła inne magiczne zwierzę.
Marzę o hipogryfie. Pięknym, pełnym dumy stworzeniu które - jak już zaskarbisz sobie jego zaufanie - pozostanie Ci wierne. Szacunek za szacunek, miłość za miłość, zaufanie za zaufanie - wzajemna relacja, w której liczy się równość. Nie ma kogoś lepszego, wszyscy jesteśmy równi.
Dodatkowo kiedy o nim myślę nachodzi mnie tęsknota za poczuciem wolności jaką mogłabym poczuć lecąc na jego grzbiecie. I to poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkowe zaufanie, że cokolwiek by się nie stało on mnie obroni.
Jedyny w swoim rodzaju strażnik, powiernik sekretów - przyjaciel przy którym czuje się po prostu "na miejscu".
Hipogryfy to niezwykłe stworzenia. Inteligentne, silne, uczuciowe. Któż nie chciałby spotkać takiego na swojej drodze...? Tylko ktoś kto nie potrafi okazać szacunku innej istocie.

Pozdrawiam, Astra

PS. Wolałabym dostać książkę, ponieważ nie mogę sobie pozwolić na jej zakup, a w mojej bibliotece jeszcze długo jej nie będzie. :) Mam nadzieję, że choć tutaj mi się poszczęści.
E-mail: avis40@wp.pl

Odpowiedz
avatar